مزایای نمایشگاه کتاب تهران

هر چند وزارت ارشاد با برپایی نمایشگاه های کتاب در مراکز استانها تلاش دارد فرهنگ کتاب خوانی را بین تمامی مردم اشاعه دهد اما به نظر می رسد نمایشگاه کتاب تهران برای مخاطبان چیز دیگری باشد.

بدو ن شک حضور در نمایشگاه‌های کتاب برای هر ناشر  مثبت و مفید است  اما به نظر می رسد شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای ناشران حکم فروش شب عید را داشته باشد.

حضور پر رنگ اکثر ناشران سطح کشور - اطلاق لفظ بین المللی برای نمایشگاه و فروش ارزی کتاب - اهدای بن کتاب به واسطه برگزاری این نمایشگاه به دانشجوایان و سایر اقشار جامعه -فضای گسترده تبلیغی و اطلاع رسانی نمایشگاه - وجود مراکز تفریحی جنبی برای سرگرمی خانواده ها و چندین و چند دلیل دیگر سبب شده است این نمایشگاه با استقبال میلیونی مردم همراه شود.
به هرحال این نمایشگاه جدای از فضای نمایشگاهی، فضای بین‌المللی هم دارد و این امر می‌تواند به آشنایی ناشران با مخاطبان داخلی و خارجی بی‌انجامد.

/ 1 نظر / 32 بازدید
حسین اکبری نودهی

بسم رب الحسین ( این الطالب بدم المقتول بکربلا ) اللهم عجل لولیک الفرج -------------------------- سلام و عرض ادب به محضر شریف شما امیدوارم همواره در راه ترویج اندیشه های ناب گام برداشته و در این مسیر موفق و پاینده باشید . ----------------------------------------------------- چند نکته قابل تأمل : زنگ تفریح دنیا ؛ گذرا می باشد . زنگ بعد ؛ حساب داریم !! در طوفان حوادث ؛ با خدا بودن کارگشاست نه (ناخدا بودن) امروز اولین روز از باقیمانده عمر ماست ... قاضی روز جزا ؛ خود ؛ شاهد اعمال ماست . -------------------------------------------------------- و یک نکته ی دیگر : ( فاطمیه وعاشورا مولود به فراموشی سپردن غدیر خم است . ) اگر غدیر خم .... ای کاش ..... ---------------------------------------------------------- به کلبه فرهنگی ام بیائید و با نظرات ارزشمندتان راهگشایم باشید . www.nodehaki.blogfa.com یاعلی ... و همواره با علی بدرود تا درودی دیگر --------------------------------------------