عکس هایی از مقبره دکتر علی شریعتی

 ماه گذشته سفری به سوریه داشتم ،یکی از ره آوردهای  این سفر عکس هایی است که  از مقبره دکتر علی شریعتی گرفتم .  به نظرم این عکس ها که روز های ششم و هفتم آباه ماه سال جاری گرفته شده است  برای دوستداران این اندیشمند بزرگ جالب توجه خواهد بود.

آرامگاه دکتر شریعتی در گورستانی چسبیده به حرم حضرت زینب قرار دارد که راه ورودی آن از کوچه  بازار اطراف حرم است. با اینکه این گورستان در چند صد متری حرم است اما برخی افراد در یافتن مقبره دکتر دچار مشکل می شوند.

بعد از تدوین مصاحبه با جلال آل احمد و سهراب سپهری دوست دارم هر چه سریعتر مصاحبه با دکتر علی شریعتی را آماده کنم و روی وبلاگ بگذارم. شاید این سه گفت و گو  را به همراه مصاحبه ای با فروغ فرخزاد را در آینده بصورت کتابی منتشر نمایم .

 

عکس هایی از مقبره دکتر علی شریعتی

عکس هایی از مقبره دکتر علی شریعتی     عکس هایی از مقبره دکتر علی شریعتی

/ 5 نظر / 44 بازدید
مینا

سلام .واقعا استفاده کردم از مطالب شما.خوب باشید. قلندروار به روز است.

مدارا

همکاری شما باعث افتخار خواهد بود

مریم

سلام خسته نباشین چرا اونجاس مقبره ایشون؟چرا تو ایران نیست؟ روی دیوار مقبره چی نوشته؟برا حضرت زینب نوشته؟ ممنون میشه بیاین وجواب سوالامو بدین

شهرام جمشیدی

درود به دوست گرانمهر شما میتوانید سیری در وب ما هم داشته باشید و در صورت تمایل ما را با نام مشاهیر و نام آوران ایران زمین لینک داده و سپس برای اینکه شما هم در وب ما لینک شوید اسم سایت خود را برای ما بگذارد تا شما را لینک کنیم در ضمن پیج رنک وب ما 3 می باشد امید است در پیش برد وب شما هم دخیل باشیم